הגנה על דיירים עורך דין פינוי בינוי

הגנה על דיירים: עורך דין פינוי בינוי

בכל משרד עורך דין מקרקעין המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, תוכלו למצוא כיום מחלקה משפטית ענפה העוסקת ומתמחה בייצוג דיירים בפרויקטים שונים בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות, פרויקטים מסוג פינוי בינוי ו/או בינוי – פינוי ופרויקטים מסוג תמ"א 38/1 שנועדו לצרכי חיזוק יסודות המבנה מפני רעידות אדמה ותמ"א 38/2 המיועדים לצרכי פינוי ובינוי מחדש של המבנה.

עורך דין בתחום ההתחדשות העירונית – מדוע הוא הכרחי ונחוץ גם לכם?

אם גם אתם מחזיקים בנכס במבנה מגורים כזה או אחר המיועד לפרויקט התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 או פינוי בינוי, קיימת חשיבות רבה לשכירת שירותיו של עו"ד מקרקעין בעל התמחות בתחום ההתחדשות העירונית, וזאת על מנת להגן על מלוא הזכויות של כלל בעלי הזכויות על פי חוק וזאת לצד שמירה על כל האינטרסים הכלכליים שלכם לאורך כל שלבי הפרויקט.

מה מייחד ומאפיין את עבודתו של עורך מקרקעין בתחום ההתחדשות העירונית?

בניגוד לעורך דין מקרקעין המתמחה בליווי עסקאות נדל"ן קצרות טווח, במסגרתן הוא מעניק שירותי ייעוץ וייצוג להשלמת עסקאות נדל"ן כגון: רכישה ומכירה, עורך דין מקרקעין בעל התמחות בתחום ההתחדשות העירונית, מאפשר לבעלי הזכויות להסתייע במעטפת שירות מורחבת המוענקת להם לאורך כל שלבי המיזם, משלב ההתארגנות הראשונית, דרך בחירת יזם לפרויקט באמצעות ניהול מכרז יזמים ועד להתנהלות השוטפת של הדיירים אל מול כל הגורמים המעורבים במיזם.

לפיכך, בחירת עורך דין פינוי בינוי לצורך העניין, חייבת להיעשות לא רק בהתאם להתמחות המשפטית של משרד עורכי הדין בתחום ההתחדשות העירונית אלא גם בהיקף השירותים המשפטיים המוצעים לבעלי הזכויות לאורך כל הדרך.

שירותיו המשפטיים של עורך דין פינוי בינוי על פי שלבי המיזם

מעטפת השירותים המורחבת המוצעת לכם על ידי משרד עורך דין המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, חולשת למעשה על כל שלבי המיזם, משלב ההתארגנות הראשונית ועד קבלת מפתח לדירת המגורים החדשה. בשלב המקדים והראשוני של המיזם, עורך הדין מתנהל אל מול בעלי הזכויות ומעגן את זכויותיהם כקבוצה, וזאת לצד התמודדות אל מול דייר סרבן במידה וקיימת התנגדות מצד אחד או יותר מהדיירים למימוש הפרויקט. בשלב השני, עורך הדין מסייע לקבוצת הדיירים לבחור ועד מייצג שלמעשה יתנהל אל מול כל הגורמים המעורבים בפרויקט מטעם הדיירים.

לאחר מכן, עורך הדין מלווה את הדיירים בניהול מכרז יזמים לצורך בחירת זהותו של היזם שילווה את הפרויקט, ולאחר מכן, עורך הדין מייצג את הדיירים במסגרת ניהול משא ומתן אל מול היזם בכל הנוגע לתמורה המוענקת לכל דייר בקבוצה תמורת הערבת הזכויות ליזם. בשלבים מתקדמים אלו, עורך הדין מסייע לדיירים בכל סוגיה ובעיה המתעוררת בינם לבין היזם ו/או גורמים רלוונטיים אחרים המעורבים במיזם.

הגנה מלאה על זכויותיכם – רק באמצעות עורך דין התחדשות עירונית

אם גם אתם עומדים בפני פרויקט התחדשות עירונית כזה או אחר, חשוב לפנות כבר בשלבים המקדימים ביותר לעורך דין מקרקעין בעל התמחות מעשית ומקצועית בתחום ההתחדשות העירונית, וזאת לצרכי קבלת ייעוץ מקדים בנוגע לפעולות אותן תדרשו לבצע כבר בשלבים ההתחלתיים על מנת להגן על מלוא הזכויות שלכם בשלבים מתקדמים יותר.

אנו ממליצים לכם שלא לפספס את חלון ההזדמנויות העומד לרשותכם ולשכור את שירותיו של עורך הדין עוד לפני בחירת היזם, ובאופן זה, לאפשר לכם להתנהל נכון אל מול היזם מבלי לוותר על זכויותיכם ותוך הגנה מרבית על מלוא האינטרסים המשותפים לכלל הדיירים.

 

 

Facebook
Twitter
Email
LinkedIn

מאמרים נוספים

צוואות

סעיף 1 לחוק הירושה קובע כי: "במות אדם עובר עזבונו ליורשיו". סעיף 2 לאותו חוק קובע כי: "היורשים הם יורשים על-פי דין או זוכים על-פי

קרא עוד »

עו"ד תמ"א 38 באשדוד

עו"ד תמ"א 38 באשדוד אפשרויות הבניה אם החלטתם לצאת אל הדרך ולחתום על תחילתו של פרויקט כדאי שתכירו את זכויות הבנייה להם אתם זכאים מכוח

קרא עוד »

עו"ד פינוי בינוי ברמלה

ברמלה מעודדים לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית ולמעשה, רק לפני חודשים בודדים מועצת העיר אישרה תכנית ענק אשר כוללת לא פחות מ-2482 יחידות דיור

קרא עוד »

שימוש חורג בנכס

במסגרת הסדרתם של תכנון ובנייה בישראל, שימוש חורג הוא שימוש בקרקע או במבנה לא למטרה שהוגדרה לו בתוכנית בניין עיר ו/או בהיתר שניתן כדין. לדוגמא:

קרא עוד »

לבדיקת התכנות פרויקט

נא השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם