עורך דין פינוי בינוי בחולון - יוזוק מלכין ושות

עו"ד פינוי בינוי בחולון

פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט חשוב ומשמעותי, אשר במידה והוא מתבצע בצורה "חלקה" ובסטנדרטים גבוהים, כל הצדדים יכולים לצאת מורווחים ובתוך כך גם הדיירים.

יחד עם זאת, בכדי שהפרויקט אכן יענה על הציפיות ממנו, חשוב שהדיירים ידאגו לאיש מקצוע, אשר יהיה לצידם וישמור על האינטרסים שלהם בצורה המיטבית.

לקדם יזמות לפרויקטים

עיריית חולון, פועלת על מנת לקדם יזמות לפרויקטים של פינוי בינוי באזורים שונים בעיר – ובעיקר באזורי העיר הוותיקה.

כך יוצא, שאם הפרויקט המדובר הינו בחולון, בכדי להבטיח את השמירה הטובה ביותר על האינטרסים, חשוב לבחור בקפידה את אותו עורך דין פינוי בינוי.

ליווי דיירים

עו"ד פינוי בינוי בחולון, יקפיד ללוות את הדיירים לאורך כל שלבי הפרויקט, הוא ייצג אותם במקרים של חילוקי דעות מול היזם או המבצעים ולמעשה, הוא ילך איתם לאורך כל הדרך, עד לשלב קבלת המפתחות לדירות החדשות.

גם אחרי שהתהליך יסתיים, עו"ד פינוי בינוי בחולון, יישאר בתמונה ויהווה ככתובת לטיפול בכל הסוגיות אשר יכולות לעלות, עד שההתקשרות בין כל הגורמים הלוקחים חלק בתהליך, תגיע לסיומה, לשביעות הרצון המלאה של כל הדיירים.

כמובן, מכיוון שמדובר בתהליך ארוך, אשר כולל בתוכו לא מעט שלבים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו עו"ד פינוי בינוי בחולון כאשר, יש לוודא שאותו עורך דין מקרקעין מחזיק בניסיון, בידע ובכלים לבצע את הליך הליווי, הייעוץ והייצוג בצורה המקצועית והאיכותית ביותר ולמעשה, יהווה ככתובת לכל נושא או בעיה אשר יכולים לעלות במהלך הדרך המשותפת, עד אשר הפרויקט יושלם.

 

Facebook
Twitter
Email
LinkedIn

מאמרים נוספים

שימוש חורג בנכס

במסגרת הסדרתם של תכנון ובנייה בישראל, שימוש חורג הוא שימוש בקרקע או במבנה לא למטרה שהוגדרה לו בתוכנית בניין עיר ו/או בהיתר שניתן כדין. לדוגמא:

קרא עוד »

עו"ד תמ"א 38 רחובות

עו"ד תמ"א 38 רחובות – חיזוק מבנים מי שאחרי על חיזוק המבנה של בניין ספציפי הם בעלי הדירות – מהצד האחד רשאים בעלי הדירות לממן

קרא עוד »

עו"ד פינוי בינוי ברמלה

ברמלה מעודדים לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית ולמעשה, רק לפני חודשים בודדים מועצת העיר אישרה תכנית ענק אשר כוללת לא פחות מ-2482 יחידות דיור

קרא עוד »

לבדיקת התכנות פרויקט

נא השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם