עורך דין פינוי בינוי ברמלה - יוזוק מלכין ושות

עו"ד פינוי בינוי ברמלה

ברמלה מעודדים לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית ולמעשה, רק לפני חודשים בודדים מועצת העיר אישרה תכנית ענק אשר כוללת לא פחות מ-2482 יחידות דיור חדשות בפרויקט פינוי בינוי.

פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט מורכב, במהלכו יכולים לצוץ לא מעט קשיים, כאשר, האדם אשר יוכל לסייע בהתגברות על אותם הקשיים ולעשות זאת בצורה המקצועית ביותר, הוא עו"ד פינוי בינוי ברמלה.

חשוב לציין, שבהליך הפרויקט, יש עורך אשר מוכנס לתמונה מהצד של היזם, תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להגן על האינטרסים של הדיירים – אבל יש לקחת בחשבון, שבמקרה הזה, היזם הוא זה שישלם לעורך הדין את המשכורת. זאת הסיבה בגינה דיירים רבים, אשר נמצאים לקראת פרויקט שכזה ומבקשים להבטיח שהאינטרסים שלהם ישמרו בצורה המיטבית, בוחרים להכניס לתמונה עו"ד פינוי בינוי ברמלה מטעמם – כאשר, האידיאל יהיה לבחור בעורך דין אשר גם מחזיק בניסיון בנדל"ן אבל כזה האוחז באופן פרטני בעסקאות פינוי ובינוי.

בעל תפקידים

עו"ד פינוי בינוי ברמלה הינו בעל תפקידים רבים ומגוונים, בשלבים שונים של הפרויקט ובין אותם התפקידים: השגת רוב והתמודדות עם דיירים סרבניים. ליווי הדיירים בהסכם מול היזם. ליווי הליך התכנון ורשימת התפקידים עוד ארוכה, כאשר יש צורך בשירותיו של עורך הדין עד לתום הפרויקט.

בכדי ליהנות מהשירות הטוב ביותר ולהיות רגועים לאורך כל הפרויקט, קיימת חשיבות גבוהה לבחור באותו עו"ד פינוי בינוי ברמלה בתבונה ולוודא שמדובר בעו"ד אשר מחזיק בידע ובניסיון פרטני בתחום. כאשר, אם יש אפשרות לקבל המלצות או חוות דעת על אותו עו"ד, דבר זה יוכל לסייע במידה רבה בבחירה ובידיעה שיש כתובת לפנות אליה לגבי כל בעיה אשר יכולה לצוץ לאורך הדרך.

 

אולי יעניין אתכם – בחירת עורך דין לייצוג דיירים בהסכם תמ"א 38

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים נוספים

השתלטות על קרקע

בשנים האחרונות אנו ערים לתופעה בה אנשים עושים דין לעצמם ומשתלטים על מקרקעין שאינם בבעלותם כאילו היו "בעלי הבית". הנושא תפס תאוצה רבה בעולם הפשע,

קרא עוד »

שימוש חורג בנכס

במסגרת הסדרתם של תכנון ובנייה בישראל, שימוש חורג הוא שימוש בקרקע או במבנה לא למטרה שהוגדרה לו בתוכנית בניין עיר ו/או בהיתר שניתן כדין. לדוגמא:

קרא עוד »

אי רישום דירה בטאבו

אי רישום בית משותף בטאבו אי רישומן של זכויות בעלים בלשכת רישום המקרקעין – בשעה טובה רכשתם דירה חדשה מקבלן, שילמתם את מלוא התמורה, אתם

קרא עוד »

הפרת הסכם לרכישת דירה

הפרת הסכם לרכישת דירה – ביטול עסקה, פיצויים וסעדים אחרים בשעה טובה חתמתם על הסכם מכר ורכשתם את דירת חלומותיכם. והנה בטרם השלמת העסקה או

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן