עורך דין פינוי בינוי ברמלה - יוזוק מלכין ושות

עו"ד פינוי בינוי ברמלה

ברמלה מעודדים לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית ולמעשה, רק לפני חודשים בודדים מועצת העיר אישרה תכנית ענק אשר כוללת לא פחות מ-2482 יחידות דיור חדשות בפרויקט פינוי בינוי.

פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט מורכב, במהלכו יכולים לצוץ לא מעט קשיים, כאשר, האדם אשר יוכל לסייע בהתגברות על אותם הקשיים ולעשות זאת בצורה המקצועית ביותר, הוא עו"ד פינוי בינוי ברמלה.

חשוב לציין, שבהליך הפרויקט, יש עורך אשר מוכנס לתמונה מהצד של היזם, תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להגן על האינטרסים של הדיירים – אבל יש לקחת בחשבון, שבמקרה הזה, היזם הוא זה שישלם לעורך הדין את המשכורת. זאת הסיבה בגינה דיירים רבים, אשר נמצאים לקראת פרויקט שכזה ומבקשים להבטיח שהאינטרסים שלהם ישמרו בצורה המיטבית, בוחרים להכניס לתמונה עו"ד פינוי בינוי ברמלה מטעמם – כאשר, האידיאל יהיה לבחור בעורך דין אשר גם מחזיק בניסיון בנדל"ן אבל כזה האוחז באופן פרטני בעסקאות פינוי ובינוי.

בעל תפקידים

עו"ד פינוי בינוי ברמלה הינו בעל תפקידים רבים ומגוונים, בשלבים שונים של הפרויקט ובין אותם התפקידים: השגת רוב והתמודדות עם דיירים סרבניים. ליווי הדיירים בהסכם מול היזם. ליווי הליך התכנון ורשימת התפקידים עוד ארוכה, כאשר יש צורך בשירותיו של עורך הדין עד לתום הפרויקט.

בכדי ליהנות מהשירות הטוב ביותר ולהיות רגועים לאורך כל הפרויקט, קיימת חשיבות גבוהה לבחור באותו עו"ד פינוי בינוי ברמלה בתבונה ולוודא שמדובר בעו"ד אשר מחזיק בידע ובניסיון פרטני בתחום. כאשר, אם יש אפשרות לקבל המלצות או חוות דעת על אותו עו"ד, דבר זה יוכל לסייע במידה רבה בבחירה ובידיעה שיש כתובת לפנות אליה לגבי כל בעיה אשר יכולה לצוץ לאורך הדרך.

 

אולי יעניין אתכם – בחירת עורך דין לייצוג דיירים בהסכם תמ"א 38

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים נוספים

עו"ד פינוי בינוי בלוד

בדומה לערים רבות אחרות, גם בלוד, פועלים על מנת לקדם פרויקטים של התחדשות עירונית ובין היתר גם פרויקטים של פינוי בינוי. רק לאחרונה אושר בתהליך

קרא עוד »

דייר מוגן

1. דייר שהיה זכאי להחזיק בנכס ביום 20.8.1968 שבחוזה השכירות לא צוין במפורש כי חוק הגנת הדייר לא חל עליו. 2. כל בן משפחה שהפך

קרא עוד »

תביעות ליקוי בניה

ליקויי בנייה הם בעיה נפוצה בעולם המודרני. הם יכולים להיות כל דבר, החל מסדקים בקירות, לקילוף צבע, או אפילו חיווט פגום. לליקויים אלו יכולה להיות

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן