עורך דין פינוי בינוי ברחובות - יוזוק מלכין ושות

עו"ד פינוי בינוי רחובות

עיריית רחובות מעודדת פרויקטים להתחדשות עירונית בעיר ובתוך כך גם פרויקטים של פינוי בינוי.

למעשה, בימים אלו, תכנית פינוי בינוי בשכונת קריית משה קורם עור וגידים.

הבטחה גדולה

כידוע, פרויקט פינוי ובינוי, טומן בחובו הבטחה גדולה, כאשר, הדיירים בבניינים ישנים, אמורים ליהנות בסיומו, מדירות חדשות, מרווחות יותר ויקרות יותר (אשר בחלק מהמקרים, ערכן יכול להיות פי 2 מזו של הדירה הנוכחית).

יחד עם זאת, חשוב לזכור, כי פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט ארוך טווח (כאשר הפרויקט, על שלביו השונים, מתפרש על פני שנים) ולכל אורכו, יכולים לצוץ ולעלות לא מעט קשיים (חלקם צפויים יותר וחלקם צפויים פחות) – חשוב להיות מודעים לעובדה שהיו לא מעט מקרים, בהם הקשיים הללו גרמו לכך שפרויקט פינוי בינוי בוטל או נדחה בצורה משמעותית.

מהסיבה הזאת, קיימת חשיבות גבוהה להכניס לתמונה, כבר בשלבים הראשונים, עו"ד פינוי בינוי רחובות, אשר ייצג את הדיירים וילווה אותם לאורך כל הדרך.

לא כל עורך דין, מחזיק בידע ובכלים הנדרשים, המאפשרים לו ללוות פרויקט בעל רמת מורכבות גבוהה כמו זו של פרויקט פינוי בינוי.

הבחירה הטובה ביותר

כחלק מכך, בהליך בחירת עו"ד פינוי בינוי רחובות , קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על שורה ארוכה של פרמטרים אשר יבטיחו את הבחירה הטובה ביותר ובין היתר: ניסיון פרטני של אותו עו"ד פינוי בינוי רחובות בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית ככלל ופינוי בינוי בפרט, היכרות של עורך הדין עם העיר רחובות, על שכונותיה השונות ועל הגופים הרלוונטיים הפועלים בה וכמובן, תודעת השירות והקפדה על הזמינות ללקוחות.

דגש על כל הפרמטרים הללו יבטיח את הבחירה הטובה ביותר באותו עו"ד פינוי בינוי רחובות ויאפשר לדיירים שקט נפשי בידיעה שתהיה להם כתובת מסודרת ואמינה, אליה הם יוכלו לפנות לגבי כל נושא אשר קשור במישרין או בעקיפין לאותו הפרויקט.

 

אולי יעניין אתכם – בחירת יזם לביצוע תמ"א 38

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים נוספים

עו"ד פינוי בינוי בחולון

פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט חשוב ומשמעותי, אשר במידה והוא מתבצע בצורה "חלקה" ובסטנדרטים גבוהים, כל הצדדים יכולים לצאת מורווחים ובתוך כך גם הדיירים. יחד

קרא עוד »

הפרת הסכם לרכישת דירה

הפרת הסכם לרכישת דירה – ביטול עסקה, פיצויים וסעדים אחרים בשעה טובה חתמתם על הסכם מכר ורכשתם את דירת חלומותיכם. והנה בטרם השלמת העסקה או

קרא עוד »

פינוי דייר סרבן

שוק השכרת הדירות בישראל הוא שוק יצרי ולעיתים גם עולות בו סיטואציות לא נעימות, כמו למשל דייר סרבן שלא משלם ולא מוכן לפנות את הנכס.

קרא עוד »

עו"ד תמ"א 38 בראשון לציון

מחפשים לעשות תמ’’א 38 בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון! יוזוק מלכין ושות’  צוות עורכי דין המתמחים בתחומי תמ’’א 38, פינוי בינוי ומשפט שונים, והם עוסקים

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן