עורך דין לפינוי מושכר בעל ניסיון - יוזוק מלכין ושות

פינוי שוכר / דייר מדירה מושכרת

במאמר זה נעסוק באחת הסוגיות המרגיזות ביותר בעלי נכסים, המשכירים אותם לשוכר המחליט בוקר אחד להפסיק לשלם את דמי השכירות ולא להתפנות מהדירה.

משרדנו פינה בהליכים משפטיים עשרות דירות משוכרים סוררים שחלקם פעלו כאחרוני העבריינים מול בעלי הדירות וגרמו להם לתסכול רב.

עורך דין לפינוי מושכר בעל ניסיון – ידע להפעיל את כלל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו, על מנת לייעל ולזרז את הליכי הפינוי ואף להקטין את נזקי בעלי הדירה.

משרדנו, אשר ליווה תביעות פינוי מושכר רבות בכל רחבי הארץ, בקיא היטב בכל ההליכים המשפטיים הדרושים, בעל ניסיון רב והכרות רבה עם חוקרים פרטיים, קבלני הוצאה לפועל ושאר גורמי אכיפה רלבנטיים, ידע ללוות אתכם ברגעים הקשים- בהם השוכר יבחר להפר את ההסכם והתנחל בדירתכם, בניגוד להסכמתכם וללא תשלום, תוך גרימה לנזקים כלכליים ועוגמת נפש רבה.

(מאמר זה נכתב לעיניו של הקורא מן הישוב ולא לעורכי דין ולכן לא נפנה לסעיפי חוק ופסקי דין, אלא ישר למהות ההליכים)

כיצד ניתן למזער סיכויים להיגרר להליכי פינוי מושכר?

כלל האצבע מספר 1 בנושא הינו האינטואיציה של מי הדייר אותו אנחנו כבעלי נכסים מכניסים לדירתנו וזאת לאחר התרשמות מהשוכר ומהרקע שלו.

אולם, אינטואיציה בלבד איננה מספיקה כמובן ולכן יש להיעזר בעורך דין לפינוי דייר (שוכר) מדירה מושכרת, בהליך מהיר ומזורז אשר יערוך הסכם שכירות עם מנגנוני הגנה מקובלים וכמובן בטחונות ראויים ובהם ערבים נורמטיביים ובעלי יכולת כלכלית ראויה להיפרע בשעת הצורך. כאשר השוכר אינו מפנה את הדירה בסיום החוזה או חלילה חדל לשלם את דמי השכירות- לעיתים פניה לערבים תגרום להם להפעיל לחץ על השוכר לפנות את הדירה- מחשש שכיסם יפגע (בכל זאת באו לסייע לשוכר הקרוב אליהם).

אולם ישנם מקרים רבים בהם בלית ברירה יש לפנות להליך משפטי לפינוי השוכר- "תביעה לפינוי מושכר". הליך מהיר שבסיומו בית המשפט פוסק פסק דין שמטרתו להורות לשוכר לפנות את הדירה.

מה עושים עם השוכר לא מציית לפסק הדין לפינוי?

במקרים לא מעטים השוכר אינו מפנה את הדירה, למרות פסק הדין המורה לו לעשות כן. ומשכך, עורך דין לפינוי מושכר נדרש להגיש את פסק הדין להליכים מבצעיים בלשכת ההוצאה לפועל. שם- עורך הדין פועל לקבלת צו לפינוי בכוח ולאחר מכן מצרף להליך קבלן הוצאה לפועל בעל רישיון ממשרד המשפטים. במידת הצורך מתאמים את הליכי הפינוי מול משטרת ישראל, שוכר פורץ מנעולים ומשאית הובלה עם סבלים. כמובן שעורך הדין לפינוי מושכר יעשה את כל הדרוש להימנע מהפעלת כל האמצעים אשר הם אינם זולים ויש להפעילם רק כמוצא אחרון לפינוי המושכר.

האם יש לכם עילה לתבוע את פינוי המושכר ?

מרגע שהסכם השכירות הסתיים והשוכר לא פינה את הדירה ולא קיבל אורכה להישאר בה או כאשר חדל לשלם את דמי השכירות בתקופת השכירות- השוכר עושה שימוש שלא כדין בדירה ומרגע זה בעלי הדירה זכאים לדרוש את פינויה וכמובן לתבוע את כל הנזקים הכלכליים שנגרמו להם כתוצאה מהתנהלות השוכר.

כך תפעלו מול דייר סורר שמדיר שינה מבעלי הדירה:

נקודת המוצא שבעלי דירה אינם בקיאים בהוראות החוק ובדרכי הפעולה החוקיים העומדים לרשותם ועלולים חלילה למצוא עצמם מסובכים בהליך פלילי מאחר ופעלו שלא כדין (עשית דין עצמי, הוצאה בכוח חפצי הדייר, ניתוק חשמל ועוד) ומשכך, ההמלצה הטובה ביותר לפנות לעורך דין בעל ידע בתחום המקרקעין ובעל ניסיון בפינוי שוכרים.
עורך דין המתמחה בפינוי מושכר- ידע כיצד להפעיל נכון ומהר את הכלים המשפטיים ולא לבזבז זמן יקר בהמתנה לתשובות מהשוכר או מי מטעמו.

לקבלת ייעוץ מלא בדבר פינוי שוכר- הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו "יוזוק מלכין עורכי דין" המתמחה בפינוי שוכר מדירה, ותקבלו אוזן קשבת ועצה טובה שלאחריה תוכלו להתחיל בפעולות הפינוי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים נוספים

דייר מוגן

1. דייר שהיה זכאי להחזיק בנכס ביום 20.8.1968 שבחוזה השכירות לא צוין במפורש כי חוק הגנת הדייר לא חל עליו. 2. כל בן משפחה שהפך

קרא עוד »

עו"ד פינוי בינוי בחולון

פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט חשוב ומשמעותי, אשר במידה והוא מתבצע בצורה "חלקה" ובסטנדרטים גבוהים, כל הצדדים יכולים לצאת מורווחים ובתוך כך גם הדיירים. יחד

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן