מתחם האלף בראשון לציון - יוזוק מלכין ושות

מתחם האלף בראשון לציון

מהו מתחם האלף?

בחלקה המערבי של העיר ראשון לציון הוקם מתחם המסחר הגדול ביותר בישראל, מתחם בהיקף של למעלה מ-100 דונם המתוכנן להקמת בנייני משרדים, מסחר, מגורים, תעסוקה ומתחמי בילוי.

במתחם מחזיקים בעלים פרטיים ובעלים ציבוריים. חברות רבות בחרו למקם את משרדיהם במתחם האלף- לאור יתרונותיו הרבים ובהן נגישות (תכנון תוואי הרכבת הקלה, סמיכות לכביש איילון, ותחנת הרכבת הרגילה), מיקום במרכז הארץ עם נוף פתוח ובקרבת חופה של ראשון לציון.

תכנית מתחם אלף בראשון לציון היא תכנית בניין עיר שאושרה לאחרונה. התכנית חלה על שלושה מגרשים בעיר ראשון לציון, חלקה אחת מצויה בצידו המערבי של כביש 4, ושתי חלקות מצויות בצידו המזרחי של כביש 4. תכנית מתחם אלף תהיה פיתוח מעורב שימושים עם אזורי מגורים, מסחר ותעשייה. יהיו שלושה מגדלים שגובהם כולם מעל 200 מטר עם 12 בניינים נוספים שגובהם מעל 50 מטר.

מגוון הנכסים לרכישה במתחם האלף

במתחם האלף ניתן להשקיע במגוון רחב של עסקאות ובהן: מגרשים לבניית מגדלי משרדים ו/או מגורים, יחידות קרקע במסגרת קבוצות רכישה/משקיעים לשם ביצוע עצמי משותף, דירות למגורים, משרדים ושטחי מסחר רבים.

ביצוע עסקה במתחם האלף

משרדנו מלווה החל מיום תחילת מסחר הקרקעות במתחם האלף, עשרות רבות של רוכשים המבצעים שלל עסקאות במתחם בכל שנה ומשכך צברנו ניסיון רב בכל הדרוש למתן ליווי משפטי עמוק ומלא לכל סוגי העסקאות המתבצעות במתחם. במקרים רבים חיברנו מספר לקוחות אשר ביצעו בצוותא רכישה של קומת משרדים תוך חלוקה פנימית והסכם שיתוף בגין שטחים משותפים בקומה.

משרד עורכי דין מקרקעין בראשון לציון יוזוק מלכין ושות' יעניק לכם ליווי משפטי מלא לצורך ביצוע עסקה בטוחה וכמובן ליווי וסיוע מלא בקבלת מימון בנקאי לביצוע העסקה.

בטרם סגירת עסקת רכישה של דירה או שטח משרדי במתחם האלף, הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מלא בעסקה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים נוספים

עו"ד פינוי בינוי בלוד

בדומה לערים רבות אחרות, גם בלוד, פועלים על מנת לקדם פרויקטים של התחדשות עירונית ובין היתר גם פרויקטים של פינוי בינוי. רק לאחרונה אושר בתהליך

קרא עוד »

מה ההבדל בין תמ"א 38 לתמ"א 38/2

פרויקט התמ"א 38 הפכה לחוד החנית של תחום ההתחדשות העירונית בשנים האחרונות, וחשיבותה מוכרת בערים שונות ברחבי הארץ. ההתחדשות מביאה באופן ישיר לשיפור דרסטי באיכות

קרא עוד »

עו"ד פינוי בינוי באשדוד

פינוי בינוי באשדוד – בחירת עורך דין מקרקעין לעסקת פינוי בינוי באשדוד בשנים האחרונות, אנו עדים לתנופה אדירה של פרויקטים מסוג "פינוי בינוי", אך מה

קרא עוד »

השתלטות על קרקע

בשנים האחרונות אנו ערים לתופעה בה אנשים עושים דין לעצמם ומשתלטים על מקרקעין שאינם בבעלותם כאילו היו "בעלי הבית". הנושא תפס תאוצה רבה בעולם הפשע,

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן