יזוק מלכין ושות' עורכי-דין ונוטריון

תחומי עיסוק

תחומי עיסוק

משרדנו מספק ייעוץ וייצוג משפטי בתחומי המשפט האזרחי מסחרי, בדגש על תחום המקרקעין. אנו פועלים להענקת ליווי אישי ושירות מקצועי איכותי ומיטבי ללקוחותינו, המבוסס בין היתר על התמקצעות, התמחות, צבירת ניסיון ועיסוק בתחומי משפט ממוקדים ומוגדרים בהתאם לעיסוקי המשרד, המאפשרים לנו הענקת טיפול משפטי ופתרונות איכותיים העונים בצורה המיטבית לציפיות קהל לקוחותינו. 

מקרקעין

מחלקת המקרקעין של משרדנו מייצגת לקוחות פרטיים, חברות בניה ויזמים. הטיפול המשפטי המוענק ללקוחותינו מקיף את כל מגוון עסקאות המקרקעין וכן מעטפת משפטית מלאה הכוללת ייצוג בכל הערכאות המשפטיות בתחום המקרקעין (הן עבור יזמים וקבלנים והן עבור לקוחות פרטיים וועדי בתים ומתחמי עסקים) כדלקמן:

מכירה ורכישה של דירות, מגרשים, בתים, נחלות ועוד – למשרדנו ניסיון עשיר בעסקאות מכר דירות, הן יד ראשונה מקבלנים והן עסקאות יד שניה. הייעוץ והליווי של משרדנו מתחיל בשלב הטרום חוזי- תוך הבהרה של כל היבטי העסקה הכוללים מספר רבדים (משכנתא, מיסוי, היטלים ועוד) ועד לסיום העסקה ורישומה במרשם הרלבנטי (טאבו, רשות מקרקעי ישראל, חברה משכנת).

התחדשות עירונית – עסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי משרדנו הינו אחד המובילים בישראל בייצוג וליווי עסקאות תמ"א 38. ניסיוננו נצבר עם השנים לאחר ליווי עשרות עסקאות תמ"א 38 הן מצד היזם המבצע והן מצד הדיירים. כמו כן ייצגנו בתביעות רבות כנגד דיירים סרבנים ובהליכי התנגדויות בוועדות התכנון והבניה. במסגרת עסקאות "פינוי בינוי" משרדנו ליווה ומלווה מספר פרויקטים גדולים חלקם במסגרת עסקאות "פינוי בינוי" קלאסיות וחלקם במסגרת "תמ"א 38 2- פינוי בינוי".

במסגרת שרותי משרדנו אנו מסייעים לבניינים לבחור יזם מתאים לביצוע הפרויקט בהתאם לעסקה ומסייעים במקרים מיוחדים בהם יש קושי כלכלי בביצוע הפרויקט בגלל טעמים כלכליים ו/או טכניים.

עסקאות קומבינציה – למשרדנו ניסיון רב בעסקאות קומבינציה שונות בין בעלי קרקעות ליזמים/קבלנים. עסקאות בהם התמורה כספית או תמורה בדירות ואף עסקאות משולבות (תשלום כספי ודירות) והכל בליווי צימוד עם הלקוח וצרכיו.

בניה רוויה ונמוכה – משרדנו מלווה יזמים רבים הבונים בניינים למגורים ובניה נמוכה בכל רחבי ישראל. כמו כן משרדנו פועל כחברה משכנת של מספר חברות בניה מובילות. משרדנו מלווה את היזמים החל משלב רכישת המגרש, המשך בהסכמים עם קבלני משנה ורשויות רלבנטיות ועד לרישום הבניין/בית בלשכת רישום המקרקעין או מנהל מקרקעי ישראל. למשרדנו ניסיון רב בליווי לקוחות פרטיים המבקשים לבנות בית פרטי/וילה בעסקאות פרטיות, ומכרזים של מנהל מקרקעי ישראל ורשויות אחרות המוכרות מגרשים.

ייצוג דיירים בהרחבת דירות, תוספת ממ"דים ו/או מרפסות בבנינים משותפים- משרדנו מייצג וועדי בתים ונציגויות בהתקשרות אל מול קבלנים לביצוע הרחבת דירות, תוספת מרפסות, תוספת ממ"דים ובעל ניסיון רב בליווי משפטי לנושאים הנלווים לפרויקטים אלו.

 

נכסים מסחריים כולל בדיקת נאותות – "Due Diligence" משרדנו מעניק שירותי "בדיקת נאותות" המשולבת עם בעלי מקצוע נוספים (רואי חשבון ושמאים) בטרם רכישת נכסים מסחריים (מרכזים מסחריים/קניונים/בתי אבות ועוד) וכן מלווה את הלקוח תוך כדי עריכת הסכם הרכישה, ליווי הפן המיסוי וכן טיפול שוטף בכל המערך החוזי והמשפטי של הנכסים

המשך לקרוא

ליטיגציה אזרחית

מחלקת הליטיגציה של משרדנו מייצגת לקוחות פרטיים וחברות מהארץ ומהעולם, וכן אנשי עסקים מובילים במשק הישראלי. הטיפול המשפטי המוענק ללקוחותינו שם דגש על הליווי הפרטני והמקיף אליו נדרש הלקוח בבואו בשערי בית המשפט. משרדנו מייצג לקוחות רבים מדי שנה המעורבים בתביעות ובסכסוכים משפטיים, במגוון רחב של תחומי ליטיגציה.

אנו מייצגים בכל ערכאות השפיטה בישראל בהליכים משפטיים מגוונים

המשך לקרוא

שרותי נוטריון

משרדנו מעניק שירותי נוטריון לסוגיהם, בשפות עברית ואנגלית.
​רוב שירותים הנוטריון מבוצעים על ידי משרדינו מהיום להיום.

המשך לקרוא

הסדר חובות וחדלות פרעון

משרדנו מטפל בהסדרי חובות לחייבים מול בנקים, הוצאה לפועל, ביטוח לאומי, ארנונה, הסדרי נושים, מחיקת חובות ועוד.
אנו מטפלים בהליכים להתנגדות לביצוע שטרות והתנגדות לתביעות על סכום קצוב. כמו כן, לביטול עיקולים והגבלות, לרבות ביטול עיכוב יציאה מהארץ, והגבלות על חידוש רישיון נהיגה. יש לנו ניסיון ואחוזי הצלחה גבוהים ביותר, והטיפול נעשה תוך הקפדה על שמירת סודיות ובליווי אישי לאורך כל הדרך.

המשך לקרוא

משפחה, צוואות והסכמי ממון

משרדנו בעל ידע וניסיון רב בליווי בענייני צוואות ירושות ומסמכי ייפויי מתמשך ויפוי כח שונים. אנו עורכים צוואות, בדגש על רצונו של הלקוח, תוך שמירת פרטיותו.
עוסק בייצו תיקי משפחה מורכבים שבמרכזם ניצב סכסוך סביב חלוקת הנכסים ומתמחה בפירוק שיתוף במקרקעין.
אנו עורכים הסכמי ממון / הסכם לחיים משותפים בין בני זוג, ידועים בציבור או נשואים.​​

המשך לקרוא
דילוג לתוכן