עורך דין רכישת דירה - יוזוק מלכין ושות

עורך דין רכישת דירה או בית פרטי

עסקת רכישה של דירת מגורים נחשבת כעסקה המשמעותית והיקרה ביותר שעושה אדם ממוצע במהלך חייו.

ככזו וכאשר אתם שוקלים לרכוש דירה או בית פרטי, ולבצע את אחת העסקאות המשמעותיות ביותר בחייכם, חשוב להתייעץ עם עורך דין רכישת דירה, בעל ניסיון ו-ותק בתחום, אשר יוכל ללוות אתם, לייעץ לכם ולהסביר מה צפוי לעמוד בפניכם כרוכשי דירה ובכך תוכלו לתכנן את העסקה המושלמת עבורכם בלי להיקלע להפתעות ומפח נפש.

מדוע חשוב לפנות לעורך דין המתמחה במקרקעין?

תחום המקרקעין על תתי תחומיו (מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה וכיוצ"ב) היה מאז ומתמיד תחום דינמי וכזה המשתנה בצורה תכופה, כאשר חוקים ותקנות משתנים חדשות לבקרים (מס הרכישה ומס השבח הינם מיסים שמעולם לא היו יציבים ומשתנים מעת לעת) חשוב שיהיה לצדיכם עורך דין מקרקעין מנוסה שמעורה בחוקים והתקנות המשתנות, פסיקה המתחדשת ולמעשה ילווה אתכם לכל אורך העסקה, החל מהשלב הטרום חוזי ועד לקבלת המפתח.

מדוע לבחור במשרד עורכי הדין יוזוק מלכין לייצג בעסקת רכישת דירה או בית פרטי?

משרד עורכי הדין יוזוק מלכין, הינו פירמת עורכי דין ותיקה בעלת ניסיון רב של שני עשורים, במהלכם ייצג המשרד אלפי עסקאות מקרקעין בכל רחבי ישראל. במשרדנו עורכי דין ותיקים, נוטריונים, מומחים לתכנון ובניה, מיסוי מקרקעין, עורך דין רכישת דירה, דוברי עברית, צרפתית, אנגלית ורוסית.

למשרדנו ניסיון של אלפי עסקאות מקרקעין בכל רחבי ישראל (רכישה ומכירה יד שנייה, רכישת דירה מקבלן), משרדנו ליווה במהלך השנים עשרות רבות של תיקים "שהסתבכו", בהם התבקשנו לסייע "בהצלת" העסקה עקב חוסר ידע, קשיים במו"מ או טעויות בניהולה.

משרדנו זכה בפסקי דין רבים בגין הפרות הסכמי מכירת דירות ובתים בכל הערכאות המשפטיות.  משרדנו ליווה רוכשים ומוכרים רבים בהליכי השגה וערערים מול הרשויות השונות ועורכי דין ממשרדנו ממונים ככונסי נכסים בתיקי "פירוק שותפות במקרקעין".

במשרדנו שתי מחלקות מקרקעין: האחת עוסקת בליווי הסכמים של רוכשים פרטיים וחברות בניה והמחלקה השנייה עוסקת בקשת רחבה של תביעות מתחום המקרקעין בכל בתי המשפט בישראל.

לאור השילוב הנ"ל משרדנו ידע לתכנן את העסקה ולהימנע מראש כניסה לסכנות הטמונות בעסקאות מקרקעין.

משרדנו שם לנגד עיניו אך ורק את האינטרסים שלכם כרוכשים או מוכרים של דירה/בית מגורים ומלווה אתכם בכל היבטי העסקה מראשיתה ועד סיומה. במשרדנו תקבלו כיסוי משפטי מלא, ידע מקצועי ואת מלוא הכלים הנדרשים להשלמת עסקה כמו: תכנון מס, ליווי בקבלת משכנתא, שירותי נוטריון, נאמנות, הערכת סיכונים וכל פעולה נדרשת בטרם ותוך כדי העסקה.

מעבר לליווי עסקאות של גורמים פרטיים, משרדנו מלווה מספר חברות בניה מהמובילות במשק וצבר ניסיון רב בכל המעטפת המשפטית בליווי משפטי מלא בבניה חדשה (בניה רוויה, פינוי בינוי, תמ"א 38 וקומבינציות) מה שייצב את משרדנו כאחד המובילים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית.

מה חשוב לבדוק לפני קניית דירה? ואיך קונים נכון?

הדירה היא מקום בו אנו גרים. זה מקום שצריך לטפל בו. אבל, לפני שאנו קונים דירה, חשוב לדעת מהם הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק לפני ביצוע הרכישה.

הביטוי 'ידע זה כוח' נכון גם לגבי תהליך רכישת דירה. הדגשים השונים עבור אנשים שונים יכולים להשתנות, אך ישנם כמה היבטים כלליים שכל אחד צריך לקחת בחשבון בעת רכישת דירה: מיקום וגודל; קרבה לתחבורה ציבורית; גישה לשירותים; תקני איכות ותחזוקה; מעמד משפטי (בין אם זה חדש או ישן); קרבה לבתי ספר, בתי חולים ומתקנים אחרים; אבטחת הבניין.

תהליך רכישת דירה הוא משימה מורכבת הדורשת תשומת לב והתחשבות. הביטוי 'ידע זה כוח' נכון גם לגבי תהליך רכישת דירה. הדגשים השונים במאמר זה הם איך לקנות נכון, מה לבדוק לפני שקונים ומה כדאי לדעת לפני שקונים דירה. שכר טרחה עורך דין רכישת דירה וכו..

מה כדאי לבדוק לפני שאנחנו קונים? אנחנו צריכים לשקול את הדברים הבאים:

– מיקום – גודל – מחיר – מצב – שירותים – שכונה

מה עלינו לדעת לפני שאנו קונים?

– איזה סוג של משכנתא אני יכול לקבל?

– מהן עלויות הסגירה?

– כמה כסף אני צריך עבור מקדמה?

– כמה אני יכול להרשות לעצמי להוציא על שכר דירה או תשלומי משכנתא בכל חודש?

ניסיון ומקצועיות – הנוסחה לעסקה בטוחה עבורכם

ניסיונו הרב של משרדנו בתחום המקרקעין, יבוא לידי ביטוי בייצוגכם ברכישה או מכירה של דירה או בית.

לקבלת שירות הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון 03-9567770 יוזוק את מלכין חברת עורכי דין מקרקעין.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים נוספים

עו"ד תמ"א 38 בחולון

כיצד מאתרים עו"ד תמ"א 38 בחולון על מנת לאתר עו"ד תמ"א 38 בחולון, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים מהותיים ובין היתר ניסיונם של עורכי הדין

קרא עוד »

עו"ד פינוי בינוי באשדוד

פינוי בינוי באשדוד – בחירת עורך דין מקרקעין לעסקת פינוי בינוי באשדוד בשנים האחרונות, אנו עדים לתנופה אדירה של פרויקטים מסוג "פינוי בינוי", אך מה

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן